Nusret İngiliz medyasında alay konusu oldu

“Sosyetik Kasap” olarak nam salan Nusret’in her fırsatta yerli yersiz et kestiği anların videosunu paylaşması, İngiliz medyasında alay konusu oldu.

“Sosyetik Kasap” olarak ünlenen Nusret Gökçe çektiği tuhaf videolar nedeniyle İngiliz basınına konu oldu. İngiliz Independent gazetesi “Indy100” isimli sayfasında Nusret’in videolarını haber yaptı. Haber, “Şimdiye kadar viral olan tüm tuhaf videoların arasında, bu muhtemelen en garip olanı” yorumuyla verildi.

“VİDEO BOYUNCA BİR ADAM BİFTEK KESİYOR”

Haberde, “10 binden fazla izlenen ve 14 bin beğeni alan videoda, gözlüklü bir adam T Bone biftek kesiyor” deniliyor. Kendine has tavrıyla et kesen Nusret için, “Gerçekten, 32 saniyelik video boyunca bir adam biftek kesiyor. Bize inanmıyor musunuz? O zaman izleyin” yorumunu yapan gazete, Twitter hesabındaki bir videoyu paylaştı. “Herkes aynı fikirde. O inanılmaz” denilen haberde Nusret’in restoran sahibi olduğu belirtiliyor.

TÜRKİYE’NİN TEPKİSİNİ ÇEKEN VİDEO

Nusret geçen yaz Dominik’te çektiği bir video nedeniyle haberlere konu olmuştu. Las Tarrenas’ta bir puro imalathanesine giden Nusret, bir kadının puro sardığı sırada baldırına vurarak çektiği videosunu “Sen baldırda seversin dedi” notuyla Instagram hesabından paylaşınca tüm Türkiye’nin tepkisini çekmişti.